İlginç Dünya Rekorları ve Deneyler! – 2. Bölüm

Tarih:
Konu: Fun

“POPO ile BALON PATLATMA”

Bernd Hassmann (26) yaşında olmasına rağmen, böyle bir oyun keşfetmiş! Öylesine, ipin üzerinde gezinirken, ben 2 dakika içinde 8 tane balonu zıplayarak, popomla patlatabilirim diye fikir üreterek ortaya çıkıpta bunuda başararak 55 bin Euroluk arabanın sahibi oldu. Seyirciler arasında onu çoşku ile alkışlayan dedesinin ve ninesinin bundan haberleri bile yoktu.

“ÇUBUK ile SÜTYEN AÇMA”

“SÜTYEN AÇMAK” Zor iştir..kaldıki bu arkadaş bunu yemek çubukları ile 25 bayanın sütyenlerini 3 dakika içinde yapmayı başarıyor. Nerden gelmiş aklına böyle bir fikir acaba?? Belkide bu Videodan ilham almıştır, kim bilir. 🙂

“WiNGSUiT-FLYiNG”

“WiNGSUiT-FLYiNG” Arkadaşınızla birlikte bu elbiseleri giydikten sonra, “Gel şöyle bir tur atalım!” diyerekten, bir tepeye çıkarak, aşağıya atladığınızda, bu elbiseler sayesinde belirli bir teknik ile, uçarken yönünüzü belirleyebiliyorsunuz. Wıngsuıt-Flying adı altında yapılan bu sporda, aşağıya inmeniz 1- 1 buçuk dakika kadar sürüyor. Şimdilik!

“KARIN KASLARI”

“KARIN KASLARI” Danijel Peric- Karın kaslarını bu Show için oldukça geliştirmiş. Arabalar teker teker üzerinden geçerken birde “O solo Mio” şarkısını söylüyor, o akşamki Showda birinci seçildi. MAMMA MİA

“ZAUBERWÜRFEL” ( Sihirli Zar)

Bu Zarlar Piyasaya çıktığında yanılmıyorsam 80 li senelerin ortalarındaydı, o zamaklar ilk elime geçtiğinde bütün gece ve daha sonrasıki günler,  fena bir şekilde kafayı takmıştım, ve halende stress atmak için zaman zaman uğraşırım onunla. Robin Blöhm ise bu 4X4 zarların Alman ustası, bir çok uluslararası yarışmalara katılmış, 1,5 dakikada işi bitiriyor..

“El değmeden Pantalon giymek”

Showman Thomas o akşam ekrandan anons etti „Hiç el değmeden Pantalon giyebilen kendine güvenen varsa buraya gelsin“ diye. Gelenlerlede böyle ilginç görüntüler meydana çıktı. Aralarından bir kaç kişi, zaten ben her sabah Pantolonumu bu şekilde giyiyorum dediler. Denemek lazım, iyi bir spor olabilir gerçekten!

Video:

“iNSANLAR HAYRET VERiCiDiR

Devamı …

» İlginç Dünya Rekorları ve Deneyler! – 1. Bölüm
» İlginç Dünya Rekorları ve Deneyler! – 3. Bölüm
» İlginç Dünya Rekorları ve Deneyler! – 4. Bölüm

Etiketler

Schreibe einen Kommentar