Uri Geller şimdide Rusya’da Velihatını arıyormuş!

Tarih:
Konu: Şu Bu O

Almanya, Hollanda, Amerika, Macaristan, ve Türkiye’nin ardından şimdide Rusya’da „TV Channel Russia“da Velihatını arıyormuş! Nasıl bir arayışsa?

Uzun seneler yoktu piyasada, bizim çocukluğumuzdada, saatleri durdurur, kaşıkları büker, insanları oldukça etkilerdi.

Almanya’da „The Next Uri Geller Show“ adı altında bir program yapacağını duyduğumda! Acaba o biz çocukken yaptığı numaralarımı yapacaktı? Yoksa çuvalında başka değişik numaralarda varmıydı?

Aslına baktığımda pekde yoktu! Konzept yine kaşık bükme, saatleri durdurma, birilerini havaya kaldırma vs. gibi bildiğimiz numaralardı. Programın her bölümünü izleyişimin sebebi ise! Daha çok Showa katılan kişilerin yeteneklerini merak ettiğimden oldu. Almanya’daki Show gerçekten çok profesyonelce hazırlanmış, gerek oraya her hafta gelen misafirlerin seçimi konusunda, gerek sunulum tarzı ile 4/4 lük insanlara hiç açık vermemeğe gayret eden ekrana kilitleyen bir Show oldu.

Türkiye’deki Show ise her açıdan tam bir fiyaskoydu! Bu iki ülkedeki showu izleyenler ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır. Aradaki kalite farkı oldukça fazlaydı.

Hem! Değişik ülkelerdeki katılımcıların yetenekleri değişik türden olmamalımıydı? Ama öyle değildi! Sanki her ülkede belirli kişiler seçiliyor, onlara aynı numaralar öğretiliyor, ondan sonra sahneye çıkarılıyorlardı! Gösterilerin 80% i aynıydı, ancak değişik kişilerle ve onların tarzları ile!

Mademki öyle! Bir show yapıyorum de! Öyle ya, nedir bu Velihatı araması?

Uri Geller

Almanya’da show sonrası katılımcıların bazı sırlarını açıklamaları ile skandallar oldu. Eee! Birde İnternette forum sayfalarında yapılan bir çok sohbet ile, işin yavaş yavaş suyu çıkmaya başladımı dersiniz? Hiç zannetmiyorum! Suç yine İnternettemi? İnsanlar artık daha hızlı birbirleriyle iliteşim sağlıyorlar. Doğruları daha çabuk bulabiliyorlar.

Keşke küçüklüğümdeki anılarımda kalsaydın, Uri Geller! Karizmayı çızdırdın…diye düşünüyordum fakat taaki Staya.Erusa. filimini 2 kez izledikten sonra, onun neden uzun senelerden beri ortalıkta olmadığını ve şimdi bu showlara kendisini neden alet ettirme mecburiyetinde olduğunu çok daha iyi anlayabiliyorum. Bu filimi izlemenizi tafsiye edebilirim, bu filimde Uri nin şimdiye kadar en çok deneylerden geçmiş insan ünvanına sahip olduğunu öğrendikten sonra, birde o FBI ajanlarının onun hakkındaki yorumları çok etkileyici.
Özür Diliyorum Uri ’show must go on‘

—————————————————————————————————————————————–
Birde 60 lı yıllarda Telekinezi ile meşhur olan Rus asıllı Bayan ‚Nina Kulagina‘ (Нине́ль Серге́евна Кула́гина) var. Telekinezinin gerçekliğine dair hiçbir bilimsel kanıt olmadığı halde, bayan Nina’nında Uri Geller’de olduğu gibi görüntüleri meydanda! Ben şahsen ‚PSI‘ye inanıyorum.

‚Ninel Sergejewna Kulagina‘ 5 nci Boyut

‚Nina Kulagina‘ ve ‚Uri Geller‘ onlar bir fenomen. Bu TV lerde düzenlenen Yetenek Showlarında izlediklerimiz!!
Bu türlü Sihirbazlık malzemelerini satın alabileceğiniz bazı adresler:

» „Murphys Magic“

» „Stolina Magie“

Etiketler

Schreibe einen Kommentar