Grace Jones erkekleri „Ham yapardı“

Tarih:
Konu: Müzik

Avrupa „Halloween“ (cadılar bayramı) ile tanışmadan önce, „Grace Jones“ ile tanışmıştı. „La Vie En Rose“ parçası ile büyük bir çıkış yapmış, „Amanda Lear“ ile birlikte ortalığı kasıp kavurmuşlardı.

Video:

The greatest disco song ever!!

Özellikle „Grace“ kendi tarzınla hem Pop dünyasına, hemde zamanla Progressive müzik dinleyenlere kendini ispatlamıştı.
„Slave To The Rhythm“ ve „Pull Up To The Bumper“ parçaları ile, Dünya listelerine tırmanmanın yanı sıra, o günden bugüne kadar yetişen bazı genç jenerasyonunda Sex içgüdülerinin gelişmesinde epeği etkileyici olmuştur.

Her ne kadar! „Diva“ lakaplıda olsa, Öcü korkutucu bir Kadın imajını bir türlü üstünden atamadığını, geçen akşam çıktığı TV programındada gösterdi, Program sunucusu yanına giderken oldukça tedirgindi, nede olsa zamanında „Erkekleri Ham yaparım“ sloganı dahada ağır basıyordu. Kendisini Hamburg’da New York’taki Studio 54 ayarında yeni bir muhteşem Diskotekin (Trinity) açılışına geldiğinde görmüştüm! Aramızda 1-1,5 metre bir mesafe vardı, benim 1.86 boyuma rağmen bana tepeden bakıyordu, zannedersem 2 metre boyunda yaklaşık vardır, daha önce bende bu kadar uzun boylu bir kadin görmemiştim, ama korktuğumu söyleyemem.

Şimdilerde ise, 19 senelik bir aradan sonra „Hurricane“ Albümü ile, yine kendinden ve Albümünün içeriği ( Kapitalizim Yamyamlarıı) ile gayet güzel söz ettiriyor.

Oldukça iyi geldi! Kasırga gibi Jamayka’lı „Grace Jones“ ……. Cool Sound … WOW!

Video:

1 Gedanke zu „Grace Jones erkekleri „Ham yapardı““

  1. Hallo lieber Bruder von Sinan,
    bin froh heute mal auf deine Webseite gestossen zu sein, um diesen super video clip von Grace Jones mir anzuhören. Wußte gar nicht, dass diese Braut immer noch tollen sound macht. Ich war auch seventeen, als ich ihre Musik kennen lernte und tolle Erinnerungen steigen aus dieser Zeit nun auf. Sinan hat mir schon viel von dir erzählt! Schade, dass ich kein türkisch lesen kann, um alles auf deiner Webseite lesen zu können. Sicherlich interessant, kannst du nicht eine deutsche Seite einbauen?
    Schöne und liebe Grüße in die Türkei
    Vera

Schreibe einen Kommentar