İnternet Danscıları.

Tarih:
Konu: Müzik

Dans etmek güzel ve zevklidir. Dans etmenin vücudunuza olduğu kadar ruhunuza da büyük yararı vardır. Ben şahsen Dans etmeğı çok severim. Dans gerçekten bir spor olarak tüm yaş grupları için tavsiye edilebilir. Bu yüzden sadece kendi sağlığınız için bir şeyler yapmak istiyorsanız, genç ya da yaşlı olup olmadığınızı fark etmez. Dans etmek herhangi bir özel ya da pahalı ekipman gerektirmez, zamanınızı almaz, sağlığınız üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur, Bu sayede zihin, beden koordinasyonunu, ruh eğitmek içinde birebir dir.
„If you dance, you might understand the words better.“
David Byrne

„Heidi Klum, ve Gangnam style Dansın Perde Arkası“

1 Milyar izleyici ile rekorlar kıran dans, birçok ünlüyüde anlaşılan oldukca etkilemiş…

Video:

„Michelle Obama Doing ‚The Dougie‘ & ‚The Running Man‘ Dances“

Bayan Obama’nın bir okul ziyaretinde kendini tutamıyarak 80li yılların MCHammer in ritimine kendini böyle funky kaptırması çok COOL…ona boşuna Best first lady EVER demiyorlar..

Video:

„Beyonce Surprises Students At Harlem School“

Beyonce’ninde Harlemde bir okul ziyaretinde bu görüntülerini gördüğümde, aklıma hemen bizim sanatçılar geldi…Böyle güzel bir okulu ziyaret etselerde şöyle çocuklarla bir kolbastı oynasalar nasıl olurdu acaba? Ne dersiniz 🙂

Video:

Video:

„DJ der guten Laune“

Alman 55 yaşındaki Christian Horsters senelerce DJ lik yaparak hayatını kazanmaya çalışırken, bir gün bir Partyde yine hem kendini hemde milleti eğlendirirken birisi bu görüntüleri çekip YouTube a koyduktan sonra, olanlar oluyor…Christian şimdi Reklamlarda bile oynuyor.

„The T-Mobile Royal Wedding“

Bu düğün çok ama çok eğlenceli

Flash Mob etkinlikleri

Ilk olarak 2001 senesinde başlatılan ve Dünyanın pek çok ülkesinde yapılan Flash Mob etkinlikleri, katılımcıların daha önceden internet üzerinden belirledikleri yer ve zamanda buluşup, genelde amaçları eğlenmek olan bir eylemi gerçekleştirdikten sonra tekrar dağılirlar.

Video:

„Pinball Wizard“ Flash Mob in San Francisco


Random MC Hammer „Can’t Touch This“ Street Dance

The T-Mobile Dance

Official: Bondi Beach Gets Flipped! Towel Surfing – Flip Video Flash Mob

PROFESYONEL ROBOTLAR=

 

Video:

Amazing Robot Dance


Showtime at the Apollo 2007 Best Dancers

the best dancer in the world

Evian Roller Babies international version:

Fransa’da bir Soda üreticisi olan Evian ın bu Reklam filimini herhalde artık tanımıyan yoktur. Her ne kadarda Bilgisayar ortamında yapılmış olsalar bile, Onlar tam bir İnternet Danscıları 🙂

Video:

Michael Jackson’s This Is It – They Don’t Care About Us – Dancing Inmates HD:

Video:

Schreibe einen Kommentar